تبلیغات
درویش خاک - خلاصه برنامه نود شب 9 شهریور 94 .

خلاصه برنامه نود شب 9 شهریور 94 .

نویسنده :رحمت طالبی
تاریخ:سه شنبه 10 شهریور 1394-06:38 ق.ظ

مشروح برنامه نود ۹ شهریور / طارمی بازیکن ماه لیگ برتر

مشروح-برنامه-نود-9-شهریور-طارمی-بازیکن-ماه-لیگ-برتر

وبسایت رسمی برنامه نود - برنامه نود ۹ شهریور با محوریت مرور مسابقات هفته پنجم لیگ برتر باشگاه های کشور از ساعت ۲۲:۳۱ دوشنبه از شبکه سه سیما آغاز شد.


به گزارش وبسایت نود، عادل فردوسی پور در ابتدای برنامه گفت امشب برنامه فشرده ای خواهیم داشت و تعدادی از بخش ها را برای هفته بعد خواهیم گذاشت. پنجشنبه این هفته تیم ملی ایران با تیم گوام بازی دارد هرچند که نام بزرگی ندارد اما خیلی نسبت به قبل پیشرفت کرده و حضور شما در ورزشگاه آزادی می تواند به پیروزی تیم ملی کمک کند.

وی در ادامه گفت خاک عجیبی در سطح شهر تهران بلند شده اما هواشناسی تازه ساعت ۹-۸ شب گفت این اتفاق می افتد، همه به سرفه افتاده اند و اگر من امشب سرفه کردم به بزرگواری خودتان ببخشید.

سوال مسابقه نظرسنجی درباره انتخاب بازیکن برتر ماه از بین امید ابراهیمی، محمدرضا اخباری، احسان حاج صفی، روح الله سیف الهی، مهدی طارمی و مهرداد محمدی پخش شد.

خلاصه و حواشی مسابقه نفت تهران برابر الاهلی در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا پخش شد.

نمرات هفته گذشته بازیکنان لیگ از روی سایت برنامه بررسی شد.

جدول لیگ و جدول گلزنان مرور شد.

خلاصه ای از  آنچه در برنامه امشب نود خواهید دید پخش شد.

تیزری از خلاصه ماجرای حضور ستارگان جهان در ایران پخش شد.

سپس گزارشی از روز بازی ستارگان ایران و جهان پخش شد.

اسامی برندگان مسابقه پیام کوتاه دوشنبه هفته قبل قرائت شد.

۹۰ درجه و مرور طنز مسابقات هفته پنجم لیگ برتر به پخش رسید.

سازندگان بخش ایران ۹۰ در روزهای گذشته به استان لرستان رفته اند و گزارشی از فوتبال این استان تهیه کرده اند که در برنامه هفته آینده نود پخش خواهد شد. تیزری از خلاصه این قسمت پخش شد.

در بازگشت عادل فردوسی پور درگذشت کریم پور کارمند روابط بین الملل فدراسیون فوتبال را به خانواده وی تسلیت گفت. وی همچنین اعلام کرد مراسم سالگرد درگذشت شکرانه داور فوتبال سه شنبه ساعت ۱۶ تا ۱۸ در حسینیه نجف آباد برگزار خواهد شد. مهدی شادمانی یکی از خبرنگاران ورزشی این هفته یک عمل جراحی خواهد داشت که برای او آرزوی شفا داریم و در انتها خوشحالیم که استاد شجریان مشکل خاصی ندارند و سلامت هستند و بیماری کوچکی داشتند که چیز خاصی نیست و دوباره برمی گردند و صدای قشنگش را خواهیم شنید. وی درگذشت علی طباطبایی بازیگر جوان سینما را هم به خانواده او تسلیت گفت.

مجری برنامه نود همچنین اعلام کرد در برنامه هفته گذشته صحبتی درباره پولشویی داشتیم و گفتیم  مثل همان کاری بوده که بابک زنجانی انجام داده و در واکنش آقای رسول کوه پایه زاده وکیل بابک زنجانی نامه ای فرستاده و ضمن تشکر اعلام کرده تا زمانی که حکم قطعی علیه فردی صادر نشده شایسته نیست علیه او اظهار نظر شود و وظیفه ما بود صحبت ایشان را اعلام کنیم.

مسابقه سایپا و سپاهان با حاشیه تکرار قطع برق در ورزشگاه دستگردی پخش شد.

ماجرای سروش فیروزی بازیکن سایپا که بدون اطلاع مجید جلالی نامش به سازمان لیگ اعلام شده مورد پیگیری برنامه نود قرار گرفته اما بیت الله رضایی مدیرعامل این باشگاه اعلام کرده برای پاسخگویی پشت خط نمی آید و گفته فقط به شکل حضوری در برنامه حاضر می شود.

به همین خاطر تماس تلفنی با رعیت عضو هیئت مدیره سایپا جهت سوال در این باره برقرار شد. رعیت درباره سروش فیروزی گفت: آقای رضایی مدیرعامل باشگاه گفت یک نفر این بازیکن را به او معرفی کرده و ایشان هم او را به مجید جلالی معرفی کرد و آقای جلالی تست گرفت و جوابش منفی بود و گفت به درد سایپا نمی خورد.

پاسخی که مدیرعامل باشگاه داد این بود که یکی از اسپانسرهای باشگاه که قرار بود کمکی به باشگاه کند  این بازیکن را معرفی کرده است. ما پاسخ وی را قانع کننده ندانستیم و گفتیم شما حق نداشتی چنین کاری کنی. در مجموع قصد او این بود که با توجه به شرایط مالی خودروسازان طوری تیم را تقویت مالی کند و نام بازیکن را در سازمان لیگ رد کرده، راهش راه ناصحیحی بوده و اصلا کار درستی نبوده. هیئت مدیره از پاسخ ایشان قانع نشد. ما همین تذکر را به او دادیم و گفتیم مسیر غلطی انتخاب کردی.

عضو هیئت مدیره سایپا درباره قراردادی که می گویند بسته شده و یک خودروی سراتو و ۲۰۰ میلیون تومان  پرداخت شده گفت: خیر چنین چیزی نیست و قراردادش لغو شده.

گزارشی هم درباره جریمه عجیب بازیکن سایپا به دلیل مصدومیت پخش شد.

خلاصه و حواشی مسابقه ملوان و گسترش فولاد پخش شد.

آنالیزی از محصولات و پدیده های جوان لیگ برتر و تبدیل آنان به بازیکنان برتر لیگ پخش شد.

بخشی درباره معرفی و آشنایی با تیم ملی گوام مستعمره کشور آمریکا حریف بعدی ایران در مقدماتی جام جهانی پخش شد.

مهمان برنامه خسرو حیدری مدافع استقلال به استودیو نود آمد و گفتگوی ویژه با او آغاز شد.

خسرو حیدری: از تیم دوم فرانکفورت پیشنهاد داشتم

حیدری در پاسخ به اینکه در نظرسنجی بهترین بازیکن ماه کدام بازیکن را انتخاب می کند گفت: امید که بازیکن خودمان هست و به او رای می دهم، پس از او اما احسان حاج صفی واقعا عالی بوده.

وی درباره ترانسفر حاج صفی به دسته دوم آلمان گفت: بعد از جام جهانی فکر می کردیم خیلی از بازیکنان ما به اروپا بروند که این طور نشد و خوشحالم حاج صفی ترانسفر شد. من خودم از این تیم دوم فرانکفورت پیشنهاد داشتم ولی سنم طوری است اگر آنجا می رفتم تا زمانی که به لیگ برتر آلمان می رسیدم عضو تیم پیشکسوتان می شدم!

حیدری درباره جوان گرایی صورت گرفته در تیم ملی گفت: خیلی ها می گفتند تیم ملی سنش بالا رفته و بعد از جام جهانی باید تغییراتی ایجاد می شد. آقای کی روش از خیلی بازیکنان استفاده کردند و الان جوانانی داریم که امیدوارم در کنار با تجربه ها تیمی تشکیل بدهند که به جام جهانی صعود کنیم.

خسرو حیدری درباره شوخی با سرتوپ های او در برنامه نود نوروزی گفت: آیتم جالبی بود. بعضی ها در خیابان من را دیدند و گفتند عادل به تو گیر داده و من گفتم نه فقط طنز بود. خود سر توپ زدن هنر است و سرآمدش هم لیونل مسی است که طوری سر توپ می زند که مهره های کمر طرف جابجا می شود.
وی در پاسخ به این که تا به حال چند پاس گل دادی گفت: فکر کنم ۵۱ پاس گل در استقلال دادم.
حیدری درباره تغییر پستش گفت: سال گذشته تیم های حریف سمت راست استقلال را بسته بودند و امسال من با آقای مظلومی صحبت کردم و گفتم می خواهم اجازه داشته در زمین جابجا شوم و ایشان هم به من اجازه دادند به سمت چپ زمین و به سمت مرکز هم حرکت کنم و خیلی به نفعم شده است.
حیدری درباره پست هافبک میانی اش در تیم ملی گفت: در اردوی سوئد آقای کی روش گفت می خواهم در پست جدید هافبک وسط از تو استفاده کنم. آقای نکونام و آندو و مسعود شجاعی آن زمان وسط بازی می کردند که الان آندو هافبک دفاعی بازی می کند و من کنار او هستم.

حیدری درباره اینکه می گفتند با مظلومی مشکل دارد و به خاطر او جدا شده گفت: من آن موقع وقتی جدا شدم با باشگاه مشکل داشتم و چیزی به من گفته بودند که مجبور شدم استقلال را ترک کنم و بلافاصه سال بعد برگشتم و جا دارد از هواداران به خاطر این جدایی عذرخواهی کنم. من رابطه خوبی با آقای مظلومی دارم و جدایی من به خاطر پول و حضور آقای مظلومی نبود. آقای مظلومی ۴ سال قبل هم مربی ما بود و با انگیزه و تجربه بیشتری به تیم ما برگشته اند و کادر خوبی هم دارند. امسال بعد از چند سال بدنسازی خوبی هم داشتم و فقط بازی اول را به علت مصدومیت از دست دادم .

فیلم سوال حنیف عمران زاده از خسرو حیدری پخش شد که پرسید: «آقای حیدری چرا سانتر شما سال قبل تا محوطه پنج و نیم متر بیشتر نمی آمد؟ ۱- کمبود ویتامین ۲- اردوهای زیاد تیم ملی ۳- نبود روشنا(فرزند حیدری) ۴- همه موارد.»

حیدری در پاسخ گفت: فکر کنم همه گزینه ها درست بودند. پارسال فصل خوبی نداشتیم و آقای قلعه نویی بیشتر روی ملی پوشان زوم کرده بود و می گفت آماده نبودند اما کل تیم خوب نبودند و بازیکنان دیگر هم به جز سجاد شهباززاده و امید ابراهیمی فصل خوبی نداشتند. بازیکنان ملی پوش بیشتر به خاطر حضور در جام جهانی و  اردوی سخت قبل از آن فصل خوبی را نداشتند. با این وجود آقای قلعه نویی برای استقلال خیلی زحمت کشید و من حتی بعد از بازی ها با ایشان تماس گرفتم و به خاطر فصل بدم معذرت خواهی کردم.

عمران زاده سوال دوم را این طور پرسید: این پول هایی که سال قبل در اتوبوس برای کمک جمع می کردی کجا رفت؟ حیدری به شوخی پاسخ داد: به هر حال باید روی پول ها سرمایه گذاری کنیم. قبل از بازی از بچه ها پول جمع می کنیم و به کسانی که احتیاج به کمک دارند می رسانیم که کار قشنگی است.

بازیکن استقلال درباره اینکه آیا عضو تیم جوانان پرسپولیس هم بوده یا خیر گفت: من یک سال عضو جوانان پرسپولیس بودم و سال بعد به جوانان استقلال  رفتم و دیگر در استقلال ماندم.

مدافع راست  استقلال درباره این شایعه که گفته می شود بزرگان این تیم رابطه خوبی با جاسم کرار ندارند گفت: نه جاسم کرار بازیکن خوبی است به هر حال بعضی اوقات دوست دارد به عراق برود و یک کارهایی بکند!

وی درباره اضافه وزن کرار گفت: من وقتی او را دیدم گفتم با خودت چه کار کردی که این قدر چاق شدی؟ الان فکر کنم در تعطیلات لیگ آماده شود و اگر آماده باشد بازیکن تاثیرگذار و خوبی است. سال قبل بازی های خوبی انجام داد و امسال باید دوندگی اش را در خط هافبک با توجه به شرایط بازیکنان کناری اش بیشتر کند.

حیدری درباره این حرف که می گویند کمی ترسو است و صحت دارد از چیزهایی مثل بلندی می ترسد یا خیر گفت: نه چنین چیزی وجود ندارد.

وی درباره لقب حیدری فابرگاس که هواداران استقلال به او داده اند که ارتباطی با پست او ندارد گفت: هر بازیکنی به تیم های استقلال و پرسپولیس می آید همان روز اول برایش لقبی درست میکنند و روز اول لقب حیدری فابرگاس را روی من گذاشتند. الان فکر کنم منطقه بازی ام به فابرگاس نزدیک تر شده باشد. هواداران همه سالها به من لطف داشتند و دست همه شان را می بوسم و انشاالله بتوانم بهترین بازیها را برای آنها انجام دهم تا دوباره آسیایی شویم.

حیدری در پاسخ به اینکه آیا استقلال امسال مدعی قهرمانی است گفت: تیم ما امسال متحول شده. اول فصل بازیکنان خیلی خوبی گرفتیم حتی می توانستیم بازیکنانی مثل جواد نکونام را هم جذب کنیم که هم خودش استقلالی است و هم خانواده ای استقلالی دارد. خود من دوست داشتم جواد با پیراهن استقلال از فوتبال خداحافظی کند و انشاالله این اتفاق هم خواهد افتاد. تیم خوبی جمع کردیم و جوانان خوبی داریم و از سال گذشته هم محسن کریمی و برزای هستند و در کنار جابرانصاری، میثم مجیدی و روزبه چشمی میانگین سنی تیم پایین آمده است. استقلال همیشه باید جزو مدعیان باشد و انشاالله بتوانیم امسال یک جام بگیریم.

یک ساعت و ۸ دقیقه پس از آغاز برنامه آمار شرکت کنندگان در نظسنجی پخش شد که با شرکت یک میلیون و ۱۲۲ هزار نفر مهدی طارمی با ۴۹ درصد آرا اول بود، پس از او امید ابراهیمی با ۲۹ درصد قرار داشت و احسان حاج صفی با ۱۸ درصد سوم بود.

بخش ترین های هفته پنجم لیگ برتر در حضور خسرو حیدری پخش شد.

قرعه کشی مسابقه پیام کوتاه هفته قبل به کمک حیدری انجام شد و نفرات برنده مشخص شدند.

تقویم نود و مرور اتفاقات نوستالژیک فوتبال مصادف با هفته جاری پخش شد.

مسابقه تاریخی پرسپولیس - آلیما قزاقستان و بازگشت سرخپوشان با ۵ گل،  مسابقه استقلال - سپاهان ۵ شهریور ۸۹ با برتری ۴-۳ آبی پوشان، ۷ شهریور ۸۲ و مسابقه پرسپولیس ۸-۲ پگاه، ۹ شهریور روز ملی یوزپلنگ، تولد رضا یزدانی پلنگ جویبار ، ۳ شهریور ۱۳۱۵ تولد حمید جاسمیان قدیمی ترین پرسپولیسی، ۵ شهریور سالروز تولد جهان پهلوان تختی و... از جمله بخش های تقویم این هفته بود.

سایت برنامه نود و بخش های مختلف آن و اسامی برندگان مسابقه پیش بینی سایت مرور شد. در این برنامه اعلام شد به دلیل اینکه مسابقه نفت تهران و استقلال برگزار نشده تیم هفته هم تشکیل نشد.

مسابقه فولاد و پرسپولیس با برتری قرمزهای تهران همراه با حواشی کامل آن در اهواز پخش شد.

علی خسروی به عنوان کارشناس داوری به برنامه اضافه شد و ۱۰ شهریور روز جهانی داوران را تبریک گفت.

داوری مسابقه ملوان و گسترش فولاد بررسی شد که خسروی اعتقاد داشت گرفتن پای آرش افشین توسط دروازه بان گسترش فولاد پنالتی نبود و افشین پایش را به دروازه بان زد. دومین سرنگونی مهاجمان ملوان در محوطه جریمه هم طبیعی بود و برخورد خطایی رخ نداد.

وی ادامه داد: در مسابقه فولاد و پرسپولیس زمین خوردن فرشاد احمدزاده خطا نبود و مساریچ توپش را زد و ادامه بازی صحیح بود. پنالتی پرسپولیس خیلی واضح بود و بازیکن فولاد با دست چپ مهدی طارمی را هل داد.

گزارشی از فوتبال بازی کردن نوجوانان در یک زمین خاکی به نام شهدای ته آسفالت در اهواز پخش شد.

خلاصه مسابقه راه آهن و سیاه جامگان پخش شد.

از ۹۰ تا ۹۰ و حواشی یک هفته گذشته فوتبال کشور پخش شد.

مسابقه صبای قم - پدیده و حواشی آن پخش شد.

بازی تیم های ذوب آهن و استقلال اهواز بازی بعدی بود.

و مسابقه تراکتورسازی و استقلال خوزستان به عنوان آخرین بازی هفته پنجم به پخش رسید.

داوری بازی صبای قم و پدیده بررسی شد که خسروی اعتقاد داشت: هل دادن مهاجم صبا پنالتی بود و داور از اعلام آن خودداری کرد.
در مسابقه سیاه جامگان و راه آهن روی سرنگونی منوچهری مهاجم راه آهن تماس دست برقرار شد اما چون در تصویر کاملا مشخص نیست درخصوص ادامه تصمیم داور را تایید می کنم. پنالتی سیاه جامگان درست بود و مدافع راه آهن با دستش دفاع کرد و حرکتش هند بود. افتادن مهاجم راه آهن و اعلام پنالتی اشتباه بود و هیچ اتفاقی نیفتاد و داور اینجا اشتباه بزرگی کرد و پنالتی قبلی که اعلام کرد را تلافی کرد.

خسروی در پایان صحبت هایش گفت: از آقای عنایت می خواهم داوران جوان را در بازی های پخش زنده بازی بدهند و اگر خوب قضاوت نکردند آنها را از لیست بین المللی خارج کنند. پیشنهاد دیگرم این است که یک کارگروه ۴۸ ساعته آموزش داوری برای تیم ها تشکیل شود تا مشکلات کمتر شود و خود من هم رایگان در خدمت کلاس خواهم بود.

گزارشی از مسابقات هفته دوم لیگ یک پخش شد.

گزارشی درباره وضعیت سرمربی گری تیم ملی فوتسال و جدایی خسوس و جایگزینی شمسایی و مخالفت فدراسیون با انتخابش به خاطر دوشغله بودن پخش شد.

عباسی مدیرعامل باشگاه سیاه جامگان روی خط تلفنی آمد و درخصوص وضعیت کادرفنی این تیم گفت: سعید رمضانی سرمربی است اما آتیلا حجازی به عنوان دستیار اضافه نخواهد شد. یک مربی دیگر آذربایجانی به نام محمود‌اف به تیم ما اضافه خواهد شد.

تصاویری اختصاصی از اردوی تیم ملی امید در کشور هلند پخش شد.

گزارشی از فاجعه رخ داده در مشهد مقدس و راه ندادن تیم ملی به ورزشگاه به خاطر اختلافات شخصی پخش شد.

در انتهای برنامه عادل فردوسی پور درخصوص حواشی پیش آمده در رختکن تیم ستارگان در جریان بازی دوستانه روز جمعه گفت: ماجرا به آن شکلی که بزرگش کردند نبود و در همان حدی بود که خود خداداد عزیزی توضیح داده. خدایی اش فرهاد مجیدی هم واکنشی نسبت به خداداد در رختکن نشان نداد.

در دقایق آخر روزنامه های ورزشی فردا مرور شد. با پخش  آخرین آمار نظرسنجی برنامه این هفته نود ساعت ۱:۵۲ بامداد به پایان رسید. در انتها با شرکت یک میلیون و ۸۶۵ هزار نفر مهدی طارمی با ۵۰ درصد عنوان برترین بازیکن ماه لیگ برتر را به دست آورد. امید ابراهیمی و احسان حاج صفی دوم و سوم شدند.نوع مطلب : ورزش 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
Admin Logo
themebox Logo