تبلیغات
درویش خاک - طالع بینی روزانه برای همه ، امروز 94/5/25 .

طالع بینی روزانه برای همه ، امروز 94/5/25 .

نویسنده :رحمت طالبی
تاریخ:یکشنبه 25 مرداد 1394-07:00 ق.ظ

فال روزانه 1394/05/25

Image result for ‫فال‬‎

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است
دوست عزیزی که 25 مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال برای شما سال کار و پیشرفت خواهد بود!

اسپیکر واتر دنسینگ(رقص آب)

water dancing

صدای بلند و شفاف با یك اسپیكر منحصر به فرد

طراحی منحصر به فرد و بسیار خلاقانه

بدون هیچ محدودیتی , بدون نیاز به برق و باطری

در هر مكان و هر زمان براحتی از این اسپیكر استفاده نمایید

 

44000 تومان

اسپیکر واتر دنسینگ(رقص آب)

water dancing

صدای بلند و شفاف با یك اسپیكر منحصر به فرد

طراحی منحصر به فرد و بسیار خلاقانه

بدون هیچ محدودیتی , بدون نیاز به برق و باطری

در هر مكان و هر زمان براحتی از این اسپیكر استفاده نمایید

 

44000 تومان
فال روزانه یکشنبه 25 مرداد 1394

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 25 مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال برای شما سال کار و پیشرفت خواهد بود! وقت آن رسیده است که با اراده و پشتکار تمام و بی آنکه خستگی به خود راه بدهید. شاید کمی خسته شوید و همه چیز به نظرتان تکراری و یکنواخت برسد، ولی باور کنید این همه زحمت بی جواب نخواهد ماند و نتیجه ای را که انتظارش را دارید خواهید گرفت. نظم و ترتیب داشته باشید و منابعتان را قوی کنید تا بتوانید از پس کارهایتان بر بیایید. با فرا رسیدن زمستان فشار کاریتان کمتر خواهد شد و احساس آزادی بیشتری خواهید کرد. از زمستان تا اخر سال بهترین فرصت برای تبلیغات و خرید و فروش خواهد بود؛ در این راه باید تا می توانید ارتباطات خود را گسترش دهید. غافلگیری های خوشایند بسیاری در انتظارتان خواهند بود. اگر مجرد هستید روابط عاطفی هیجان انگیزی در انتظار شما هستند و اگر همین حالا هم کسی را دوست دارید روح تازه ای به رابطه تان دمیده خواهد شد.


فـال روزانـه - Daily Omen

امروز در مکالمات خود بسیار شاد و سرزنده خواهید بود و احساس می کنید که حکم رهبر یک ارکستر سمفونیک را دارید و می توانید تمام آواها و ملودی ها را بی آنکه هیچ یک را با دیگری قاطی کنید شنیده و ریتم موسیقی را خودتان مشخص کنید.این موسیقی که همراه با دیگران می آفرینید یک موسیقی جادویی خواهد بود. به عبارت دیگر شما امروز می توانید درعین گوش دادن به حرف اطرافیان تمام مکالماتی که دارید را رهبری کرده و همه چیز را خیلی خوب پیش ببرید. هر کاری که قرار است امروز انجام دهید را با ذوق و شوق تمام و با حوصله انجام خواهید داد و مورد تحسین دیگران قرار خواهید گرفت. فقط مواظب باشید که این تعریف ها شما را دچار غرور نکنند.


فـال روزانـه - Daily Omen

اگر درگیر بحثی شدید به هیچ عنوان عقب نشینی نکنید. امتیازی که شما در مقابل رقیبتان دارید این است که شکا قدرت مشاهده بسیار بالای دارید. این موضوع شما را قادر می سازد تا انرژی اطرافتان را به خوبی جذب کنید. شما دقیقا می دانید که دیگران دارند به چه چیزی فکر می کنند و بحث را به کجا می خواهند بکشانند. این موضوع شما را قادر می سازد از کشیده شدن بحث به جاهایی که مشکل ساز خواهند شد جلوگیری کنید. اگر فکر می کنید برای کنترل وضعیت به کمی جدیت نیاز دارید راحت باشید! اگر در جستجوی نیمه گشده خود هستید امروز بهتر است دست از جستجو برداشته و در خانه بمانید و تلویزیون نگاه کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

وقتی شروع به حرف زدن می کنید ساکت کردن شما کار خیلی سختی خواهد بود، مخصوصا اگر موضوع حرفتان خودتان و یا یکی از کارهای مربوط به شما باشد. اگر کسی در مورد یکی از جنبه های زندگی شما سؤالی دارد نیازی نیست تمام داستان زندگیتان از بدو تولد را برای او تعریف کنید. شاید دیگران هم بخواهند نظری بدهند و یا حرفی برای گفتن داشته باشید. هم خودتان وسط حرف هایتان کمی نفس تازه کنید و هم بگذارید آنها نیز حرفشان را بزنند. اگر کسی را دوست دارید بهتر است ذهنتان را روی عشقتان متمرکز کنید و خیلی به فرد جدیدی که در محل کارتان توجهتان را جلب کرده است فکر نکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

فعالیت ذهنی شما بیش از هر زمان دیگری است و متوقف کردن جریان افکاری که در سرتان هستند کار بسیار سخت و حتی غیر ممکنی به نظر می رسد. شاید بتوانید موفقیت های زیادی کسب کنید، ولی این مکالمه درونی بی وقفه ای که با خودتان دارید نمی گذارد ذهنتان را یک جا جمع کنید و دارد شما را دیوانه می کند. قبل از هر کاری سعی کنید آرامش خود را بازگردانده و زمام افکارتان را به دست بگیرید تا بتوانید منطقی و درست فکر کنید. سعی کنید خودتان را درگیر هیچ نوع جر و بحثی نکنید، زیرا هیچ نتیجه ای برای شما به همراه نخواهد داشت. حرف هایتان را با دقت انتخاب کنید، در غیر این صورت ممکن است بین شما و عشقتان سوء تفاهم به وجود بیاید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ذهنتان نسبت به پذیرش ایده های مختلف بسیار حساس است و خیلی سریع عمل می کند. مثل کودکی هستید که به مغازه شکلات فروشی رفته و دلش تمام چیزهایی که می بیند را می خواهد. مفاهیم و چیزهای جدید شما را به خود جذب می کنند و از هر دقیقه ای که صرف آنها می کنید لذت می برید. از این فرصت بهره ببرید. ذهنتان مشغول کشف دنیاهایی جدید است و شما نباید سعی کنید مانع آن بشوید. امروز فقط تا می توانید تمام اطلاعاتی که در دسترس دارید را جذب کنید، بعدا آنها را پردازش خواهید کرد. فعلا وقت ماجراجویی و اکتشاف است! انقدر به خودتان سخت نگیرید و از خودتان انتظار بیش از حد نداشته باشید. اگر از خودتان راضی نیستید هر چقدر هم که خرید کنید خوشحال نخواهید شد، پس امروز دست نگه دارید و اگر می خواهید فردا خرید کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen
شما اطلاعات را خیلی سریع جذب می کنید. کافی است یک نفر تنها یک بار چیزی را برای شما توضیح دهد تا خیلی زود آن را بفهمید. سؤالاتتان به جا و دقیق هستند و هیچ کس نمی توان شما را متهم کند که با دقت به حرف هایش گوش نمی دهید. در عین حال خیلی نسبت به اطلاعاتی که دریافت می کنید حساس هستید و بالا رفتن حجم اطلاعاتی که دریافت می کنید باعث می شود همه چیز را با هم قاطی کنید. امروز سعی کنید این موضوع را خوب به یاد داشته باشید. امروز حال و هوایتان کمی نامشخص است و یک لحظه در اوج اعتماد به نفس هستید و لحظه ای دیگر دست و دلتان می لرزد، سعی کنید فقط جنبه مثبت قضیه را ببینید و بهخودتان انگیزه بدهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما در مورد همه چیز نظرات خاص خودتان را دارید و هر کس بخواهد شما را مجبور به پذیرفتن افکار و ایده های خود بکند سخت در اشتباه است. اجازه ندهید دیگران شما را قانع به پذیرفتن چیزی کنند که نسبت به آن اطمینان ندارید. شما خوب باورهای خود را می شناسید، پس از این که حرف و نظرتان با دیگران فرق کند هراس نداشته باشید. استقلال برای شما اهمیت بسیار زیادی دارد و دوست دارید دیگران نیز این آزادی را که اینقدر برای یک زندگی سالم اساسی است درک کنند. کمی احساس تردید و دودلی دارید، ولی خوشبختانه یک نفر به شما کمک خواه کرد و اگر حرف او را قبول کنید از این حالت نجات پیدا خواهید کرد. تصمیم گیری درست به شما کمک خواهد کرد که به رویاهایتان برسید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر می دانید در حق کسی بدی کرده اید هر چه زودتر به این کارتان اعتراف کنید. همه ما خیلی زود متوجه اشتباه ها و بدی های دیگران می شویم، ولی کمتر کسی حاضر می شود اشتباه های خودش را ببیند. نشان دهید که شما آنقدر محترم و قوی هستید که خودتان می توانید به اشتباهات خود اعتراف کنید. صداقت و درستکاری به پیشرفت شما در زندگی کمک زیادی می تواند بکند، ولی با گول زدن خودتان و فرار کردن از موقعیت های سخت به جایی نخواهید رسید. اگر عشقتان از شما دلخور است بهتر است شما پیش قدم شده و این ناراحتی را از دلش در بیاورید. بعد از تمام شدن کارتان با یک شاخه گل به دیدار او رفته و از او دلجویی کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شور و اشتیاق زیادی حس می کنید و می خواهید پروژه ای که مدتی است در سر دارید را هر چه سریعتر شروع کنید. شاید می خواهید آن گوشه بلا استفاده حیاط را به باغچه تبدیل کنید، یا آن کار هنری که مدت هاست دوست داشته اید یاد بگیرید را شروع کنید. خیلی خوب است، همین امروز دست به کار شوید. فقط این را هم در نظر داشته باشید که همزمان چند کار مختلف را شروع نکنید که بعدا مجبور نشوید پس از فروکش کردن این همه هیجان، آنها را نصفه و نیمه رها کنید. اگر احساس می کنید وقت آن رسیده است که رابطه عاطفی خود را وارد مرحله جدیدی بکنید، بهتر است قبل از هر تصمیمی چند روزی دست نگه دارید و عجله نکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

ارتباط بین افکار و سخنانتان امروز بسیار قوی است و خیلی خوب می توانید افکار و نظرهایتان را برای دیگران توضیح دهید و مکالماتتان خوب پیش خواهند رفت. شما معمولا عادت دارید که از گفتن حرفتان به طور مستقیم و به شخصی که باید آن را بشنود طفره می روید، ولی امروز بر خلاف همیشه اگر حرف مهمی برای گفتن به کسی داشته باشید در بیان آن تردید نخواهید کرد. شما با اشتراک گذاشتن دانش و آگاهی خود با دیگران در حق آنها لطف می کنید. دلتان می خواهد با عشقتان به مسافرت بروید ولی نمی توانید ذهنتان را روی برنامه ریزی برای این سفر متمرکز کنید. این کار را به عشقتان بسپارید، او از این کار حتما استقبال خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز توانایی سخن گفتن شما در اوج خواهد بود و در حرف زدن به هیچ عنوان کم نخواهید آورد. مکالمتی در مورد تحصیلات عالی و یا مسائل معنوی خواهید داشت. در انتقال حرفتان به دیگران رویکردی جدی تر و سرسختانه تر از همیشه دارید، ولی این حالت امروز خیلی خوب جواب خواهد داد. این که موضع خود را مشخص کنید و دیگران را نیز از آن مطلع کنید کار بسیار خوبی است. امروز انجام کارها به صورت گروهی خیلی بهتر از انجام آنها به تنهایی نتیجه خواهد داد. امروز اگر مواظب حرف هایتان نباشید شیرین ترین روابط عاطفی هم به میدان جنگ می توانند تبدیل شوند. هر قدر هم منظور بدی نداشته باشید و نیتتان خوب باشد هم ممکن است حرفتان دل طرف مقابلتان را بشکند.


فـال روزانـه - Daily Omen
اگر کسی چیزی گفت که با آن موافق نیستید و آن را تایید نمی کنید، در مورد این موضوع سکوت نکنید و حرف بزنید. اگر چیزی نگویید آنها فکر خواهند کرد که سکوت علامت رضاست و شما مخالفتی با این موضوع ندارید. شما می توانید بدون آنکه بی احترامی کرده باشید با کلامی قدرتمند و در عین حال آرام و بدون دعوا حرفتان را بزنید. فقط یادتان باشد طوری رفتار نکنید که آنها احساس کنند خودتان را برتر از آنها می بینید، این کار فقط وضعیت را بدتر خواهد کرد. این موضوع درباره رابطه عاطفیتان هم صدق می کند. اگر کسی که دوست دارید کاری کرده یا حرفی زده است که شما را ناراحت کرده با آرامش تمام و بدون این که او را برنجانید در مورد این موضوع با او حرف بزنید.

نوع مطلب : فال روزانه 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
Admin Logo
themebox Logo