تبلیغات
درویش خاک - فال و طالع روز 24/5/94.

فال و طالع روز 24/5/94.

نویسنده :رحمت طالبی
تاریخ:شنبه 24 مرداد 1394-08:40 ق.ظ

فال روزانه 1394/05/24

Image result for ‫فال‬‎

فال اسرار سرنوشت امرو چگونه است.
فال روزانه شنبه 24 مرداد 1394

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 24 مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امروز که روز تولد تان است به این نتیجه می رسید که لذت های زندگی بیشتر از آن است که فکرش را بکنید. در ارتباطات خود با افرادی که در زندگی تان هستند، شجاعت کافی را پیدا می کنید تا راههای جدید را تجربه و جهان را با زاویه دید دیگری نگاه کنید. امسال زمان آن است تا از جای خود بلند شوید، حرکت کنید، محدودیت ها را بردارید و از عادات  روزمره خود دوری کنید تا جنبه های دیگر زندگی آشکار شوند. اگر چه خانواده و دوستان تان در ابتدا از این شیوه جدید زندگی شما تعجب می کنند اما به ندرت شرایط برایشان عادی می شود. گذشته را رها کنید و تمرکز خود را بر اهداف پیش رویتان بگذارید تا زندگی بر وقف مرادتان شود.


فـال روزانـه - Daily Omen

افکار شما بهم ریخته و مرتب کردن آنها برایتان کمی سخت شده است. اگر اکنون توانایی آن را ندارید، به تصمیم گرفتن اصرار نکنید. به زودی ذهن شما دوباره به حالت طبیعی خود باز می گردد.  قرار ملاقاتی با دوست یا عشق تان خواهید داشت که تغییرات زیادی را در زندگی تان بوجود خواهد آورد و فرصتی برای شما ایجاد خواهد کرد تا چشم هایتان را روی حقایق باز کنید. اگر چه اوایل منطبق شدن با آن برایتان مشکل خواهد بود اما به ندرت و با کمک دیگران خود را با آن  هماهنگ خواهید کرد.فـال روزانـه - Daily Omen

آنقدر افکارتان بهم ریخته که نمی توانید به درستی حقیقت را ببینید. سعی کنید احساسات خود را کنترل کنید تا با عقل  و منطق بیشتر بتوانید تصمیم بگیرید. اگر سعی کنید با تمرکز بیشتر مسائل را از زاویه دید دیگری جز احساسات زودگذر بررسی کنید، نتایج بهتری خواهد داشت. مشورت با دیگران را نیز از یاد نبرید. امروز فرصت آن را پیدا می کنید تا با فردی خاص قرار ملاقاتی بگذارید و در مورد موضوعاتی که تا به حال پنهان کرده بودید، با او صحبت کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

از هر چیزی بیشتر بترسید، بیشتر به آن احتیاج پیدا خواهید کرد. شما اکنون در شرایطی هستید که درک مسائل برایتان کمی سخت شده است.  سعی نکنید روی آنها پافشاری کنید. به جای آن بر ترس تان غلبه کنید و با شجاعت تمام به جلو پیش روید. به محض این که به نوک قله برسید، آرامش زندگی به سراغ تان می آید و پس از آن از مناظر زیر پایتان نهایت لذت را خواهید برد. شما در تلاشید تا با فردی خارج از کشور ارتباط برقرار کنید. امروز چند قدم به هدف تان نزدیک تر خواهید شد. از فرصت هایی که مقابل تان قرار می گیرد، استفاده کنید.فـال روزانـه - Daily Omen

شما به کمد مرتب لباس هایتان، میز جمع جور و سرویس بهداشتی تمییز تان نگاه می کنید و از این بابت به خود افتخار می کنید. شما همیشه یک قدم جلوتر از افراد دیگر هستید. شاید خودتان این موضوع را درک نکنید اما برای همه روشن و واضح است زیرا شما فردی کمال گرا هستید. اگر امروز حوصله کار کردن ندارید، کمی به خودتان استراحت دهید. رابطه عاطفی شما با شریک زندگی تان بر اثر اتفاقی عمیق تر می شود. اگر چه گذشته خوبی را پشت سر گذاشته اید اما بهتر است در مورد آینده نیز از همین حالا تصمیم بگیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

احساس می کنید در دامی گیر افتاده اید و راه فراری نیست. از یک طرف دوستان تان به شما اصرار می کنند تا موضوعی را از زاویه دید آنها بررسی کنید در حالی که خانواده تان در طرف دیگر قرار گرفته اند و نظرشان کاملا متفاوت است. شما ماسک های مختلفی بر صورت دارید طوری که واقعیت را از یاد برده اید. شرایط  بهم ریخته است و مجبورید در این وضعیت تصمیم بگیرید. توصیه می کنیم تنها به دنبال حقیقت باشید زیرا تنها راه نجات شما است. رابطه عاطفی شما با فردی عمیق تر از آنچه فکر را بکنید می شود و با کمک او قادر خواهید بود زندگی خود را شادتر از قبل سازید.فـال روزانـه - Daily Omen
با پنهان کردن حقایق در هیچ راهی موفق نخواهید شد بنابراین بهتر است احساسات واقعی خود را بیان کنید. مهم نیست این احساس عصبانیت باشد یا شادی و ترس، با این کار شما انرژی و آزادی بیشتری درون خود احساس خواهید کرد. فضای اطراف شما به زودی باز و خوشایند می شود طوری که قادر خواهید بود با افراد رابطه بهتری برقرار کنید.  فراموش نکنید که حتی یک تغییر کوچک هم می تواند اثرات بزرگی بر زندگی شما ایجاد سازد. اکنون که فضا برای این تغییرات مساعد است، اقدام کنید. به زودی فردی را ملاقات می کنید که تاثیر زیادی بر زمینه شغلی شما خواهد داشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر به ندای قلبی خود گوش دهید، راه درست را خواهید رفت. اگر ببینید فردی کیف پول خود را به زمین انداخته، خم می شوید و آن را برای خود بر می دارید؟ یا در آن لحظه فکر می کنید که باید کار دیگری انجام دهید؟ شما هم می دانید که در این شرایط باید به فرشته ای که روی شانه تان نشسته است گوش دهید، نه شیطان. بنابراین همیشه کاری را که به نظر شما درست است انجام دهید. امروز جرات آن را پیدا می کنید تا سوالی را که مدت هاست می خواهید از فردی بپرسید، به زبان آورید. نتیجه این پاسخ کاملا بستگی به خودتان دارد. شما می توانید از این فرصت برای پیشرفت خود استفاده کنید.فـال روزانـه - Daily Omen

سیاستی که برای اهداف خود در پیش گرفته اید قابل تقدیر است. دیگران نیز این تلاش شما را می بینند و ستایش می کنند. اگر فردی از شما درخواست کرد تا در رابطه عاطفی او که دچار مشکل شده دخالت کنید، پیشنهاد او را رد کرده و انرژی خود را روی مسائل دیگر بگذارید.  این روزها احساس می کنید که رابطه عاطفی شما دچار مشکل شده است، این را هم می دانید که برای تغییر این شرایط چه چیزهایی احتیاج است، شاید اکنون وقت آن است تصمیم نهایی را بگیرید و خود و عشق زندگی تان را برای همیشه به آرامش برسانید.

فـال روزانـه - Daily Omen

احساس می کنید که ناگهان مانعی در راه شما قرار گرفته و حرکت شما را کند کرده است. بهترین راه این است که با سیاست کافی شرایط را بررسی کنید و زوایای آن را کاملا بشناسید. تمام انرژی خود را به کار گیرید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید. دوستان شما تاثیر زیادی بر زندگی تان دارند و حتی گاهی شما را مجبور به کاری که علاقه ای به آن ندارید، می کنند. امروز به کمک آنها می توانید تصمیم مهمی بگیرید، فقط حواس تان باشد تا پیش داوری و قضاوت اشتباه نکنید تا در آینده پشیمانی به سراغ تان نیاید.


فـال روزانـه - Daily Omen

شما در شرایطی هستید که باید تمام تمرکز خود را روی موضوعی کوچک و پیش پا افتاده بگذارید. در واقع این دیگران هستند که شما را مجبور به این کار کرده اند. اگرچه احساس می کنید که با منطق نمی توانید آن را حل کنید  اما نگران نباشید گاهی راه حل تنها در قلب و احساسات شما نهفته است.  امروز با فردی ملاقات می کنید که تاثیری بیش از یک لبخند بر لبان شما بر جای خواهد گذاشت. او امید دوباره را به قلب تان باز می گرداند طوری که رابطه عمیق تری با او برقرار خواهید کرد و روزهای خوبی در انتظارتان است.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز از آن روزها است که فکر می کند زیر فشار هستید و انجام کارها برایتان دشوار است. اگر چه تصمیم گیری در این شرایط سخت است اما شما راه درست را پیدا می کنید. شاید کلید موفقیت شما در حرکت کردن باشد پس قدم اول را بردارید. اگر با انرژی جلو روید، می بینید که راه پیش رویتان چگونه باز می شود. تصمیمی که امروز می گیرید زندگی عاطفی شما را دگرگون خواهد کرد و شما را به این باور می رساند که با باز کردن یک در چه فوایدی به شما و شریک زندگی تان خواهد رسید. کافی است قدم اول را بردارید تا بقیه کارها خود به خود پیش روند.

فـال روزانـه - Daily Omen

سیاستی که در زندگی پیش گرفته اید به شما در رسیدن اهداف تان کمک می کند. انتظار نداشته باشید تمام مشکلات تان همین حالا حل شود بلکه باید انرژی بیشتری  صرف آنها کنید. اگراحساسات خود را درگیر نکنید، راحت تر به نتیجه می رسید. زندگی عاطفی تان نیاز به تغییراتی دارد. شما باید موانعی را که سر راه شما و عشق زندگی تان است بردارید. حتی می توانید برای سرعت بخشیدن به این کار با افراد با تجربه یا حتی مشاور مشورت کنید. نتیجه ای که خواهد داد شما را غافلگیر خواهد کرد.

نوع مطلب : فال روزانه 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logo